Make Money Online Easy
New.RapiChat.com

 

Auto Skup Lublin

Posted by focusin on December 25, 2013 in Auto & Motor |

W dzisiejszych czasach wszyscy mieszkańcy Lublina plus województwa lubelskiego mogą skorzystać z posług firmy Skupautmnk.pl. Jest to firma parająca się odkupem pojazdów powypadkowych od posiadaczy za gotówkę.
Skupują pojazdy w dowolnym stanie technicznym, wyprodukowane po roku 1992. Nieustająco wypatrują aut osobowych, ciężarowych oraz dostawczych, bez względu na markę, model bądź typ silnika. Interesują ich także auta po wypadku, uszkodzone bądź np. samochody z kierownicą po prawej stronie. Nierzadko kooperują także z firmami czy instytucjami jak na przykład szkółki nauki jazdy lub firmy leasingowe.
Sposób w jaki działają jest szybki, bezproblemowy oraz komfortowy dla interesanta. Całość rozpoczyna się od rozmowy telefonicznej, innymi słowy zadeklarowania gotowości sprzedaży samochodu. W trakcie rozmowy otrzymają Państwo wstępną wycenę, oraz możność umówienia się na oglądanie wozu. Auto skup wyekspediuje swoich ludzi, którzy przyjadą na Państwa posiadłość z własnym przewozem (jeżeli potrzebne jest zabranie samochodu na lawecie). Po drobiazgowej wycenie i wykonaniu minimum formalności dostaną Państwo opłatę w gotówce, a auto skup odbierze auto.

Więcej informacji TUTAJ…

Tags: , , , , , , ,

Copyright © 2011-2020 Blog4.RapiChat.com All rights reserved.
Desk Mess Mirrored version 1.8.6.1 theme from BuyNowShop.com.