New.RapiChat.com

 

Ebc yellow Stuff klocki wyprodukowane w Anglii przez firmę Ebc

Posted by focusin on December 16, 2018 in Sports & Athletics |

Wciśnięcie pedału kiedy użyjemy hamulca kiedy hamulce są zimne powoduje wygenerowanie o sile odpowiadającej seryjnie montowanych klocków. Kiedy hamulce zobaczą temperaturę posiadają większą są gorące następuje zwiększenie wartości współczynnika tarcia, kiedy często używamy hamujemy z większych prędkości hamulce stają się bardziej ostre a droga hamownia jest mniejsza szybciej zatrzymamy samochód.

Precyzja wykonania klocków Ebc Yellow Stuff i towarzyszące elementy takie jak blaszki czujniki, szlifowanie powierzchni ciernej i brzegów powoduje że klocki hamulcowe są ciche i nie generują nadmiernego hałasu kiedy są ciepłe.

Ebc klocki Yellow Stuff zaprojektowane w Anglii przez firmę Ebc. Części te od kilkudziesięciu lat wielokrotnie zdobyły uznanie wśród kierowców oraz amatorów sportów motorowych za świetne odczucia hamowanie dużą możliwościami ostre hamulce oraz serwis gwarancyjny, yellow Ebc klocki świetnie spisują się w niemieckich i japońskich autach.

Montaż nowych hamulców podnosząc ich skuteczność nigdy nie było tak proste jest bardzo proste wystarczy zamontować w zacisku nowy komplet klocków wymienić stare na nowe, wymiana wserwisie klocków powoduje większą wydajność i gwarancję samochodu.

Tags: ,

Copyright © 2011-2019 Blog4.RapiChat.com All rights reserved.
Desk Mess Mirrored version 1.8.6.1 theme from BuyNowShop.com.